Gabinety z Różową wstążką 2018 – backup 2

W tym roku AVON po raz kolejny dofinansuje aż 7000 badań USG piersi. Będzie można z nich skorzystać w 98 gabinetach rozmieszczonych na terenie całej Polski. Pierwsze z nich zostaną wykonane 15 października, w Europejski Dzień Zdrowia Piersi.

Zapisy ruszą kilka dni wcześniej – 11.10. i potrwają do wyczerpania puli przyznanej danej placówce. Tegp dnia na stronie internetowej kampanii AVON Kontra Rak Piersi (www.avonkontrarakpiersi.pl) udostępnimy szczegółową listę gabinetów biorących udział w akcji.

 

Zapisu na dofinansowane badanie USG będzie można dokonać na dwa sposoby:

  •  Telefonicznie, wybierając Gabinet z Różową Wstążką najbliższy miejscu zamieszkania spośród dostępnej listy placówek.
  •  Po raz pierwszy zostaną również uruchomione wygodne zapisy online, za pomocą Facebooka. Towarzyszyć im będzie fajna zabawa!

„Gabinety z Różową Wstążką” to program, który nie tylko przypomina, jak ważna jest profilaktyka, ale nieprzerwanie od 11 lat umożliwia kobietom wykonanie kontrolnych badań diagnostycznych. Cena badań to jedynie 20 zł, co w przypadku badania USG jest znaczną ulgą.  Kwota ta stanowi równowartość prezentu zawierającego kosmetyki AVON, który otrzyma każda pacjentka po wykonanym badaniu. Gabinety, które dołączyły do akcji, są rozmieszczone na terenie całego kraju, aby umożliwić skorzystanie z badań jak największej grupie kobiet. Placówki te wyróżniają się troską o pacjenta oraz najwyższym standardem obsługi, a udział w projekcie ma dla nich charakter prestiżowy.