Piersi. Poradnik dla każdej kobiety – książka pod patronatem AVON Kontra Rak Piersi

03.10.2018

1200x628_kopia_2

Właśnie ruszył październik – Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Wraz z nim do księgarń trafiła książka dr Kristi Funk – amerykańskiej chirurg piersi, znanej m.in. z leczenia onkologicznego Sheryl Crow i profilaktycznej mastektomii Angeliny Jolie. AVON Kontra Rak Piersi oraz Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj Życie objęły tę pozycję patronatem!

Piersi. Poradnik każdej kobiety jest jak dobrze skonstruowany manual. Pełna jest popartych badaniami wskazówek, jak dbać o zdrowie piersi – na co dzień. To książka, która nie straszy rakiem, bo dr Kristi Funk dowodzi, że mamy nad nim więcej kontroli niż nam się wydaje. Musimy tylko zmienić myślenie o profilaktyce, musimy w ogóle zacząć o niej myśleć! Dr Kristi Funk zachęca do zmiany stylu życia. Te wcale nierewolucyjne zmiany, np. w diecie, mają bardzo duży związek ze zdrowiem piersi i ta książka mówi o tym w sposób przystępny i interesujący – co wyróżnia ją wśród książek medycznych.

Ta książka pozwala opanować internetowy chaos porządkując informacje na temat profilaktyki. Przeczytaj fragment i przekonaj się sama!

bit.ly/PoradnikDlaWszystkichKobiet

 

To książka naprawdę dla każdej kobiety!

Jeśli jesteś zdrowa

  • Dowiesz się, jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi.
  • Przekonasz się, jak wiele zależy od ciebie – twojej diety i stylu życia.
  • Poznasz mity dotyczące tej choroby, na przykład ten, że antyperspiranty zawierające aluminium powodują raka.

Jeśli właśnie jesteś w trakcie leczenia

  • Dowiesz się, jak przejść przez kolejne etapy choroby.
  • Nauczysz się prawidłowo analizować wyniki badań.
  • Poznasz dokładne opisy wszystkich dostępnych metod leczenia raka piersi wykorzystujących najnowsze osiągnięcia naukowe.

Jeśli leczenie masz już za sobą

  • Dowiesz się, z jakimi dolegliwościami prawdopodobnie będziesz zmagać się jeszcze przez jakiś czas.
  • Dowiesz się, na co zwracać szczególną uwagę, by w pełni cieszyć się odzyskanym zdrowiem.

Dr Kristi Funk to amerykańska chirurg onkolog specjalizująca się w operacjach piersi. Pomogła już tysiącom kobiet, w tym Angelinie Jolie i Sheryl Crow. Jest założycielką Pink Lotus Breast Center – kalifornijskiego centrum zdrowia, w którym diagnozuje się i leczy nowotwory i inne choroby piersi oraz propaguje profilaktykę. Od ponad dwudziestu lat bada powiązania między trybem życia a rakiem piersi i nieustannie poszerza swoją wiedzę naukową.