AVON Liderem Filantropii!

26.11.2015

Z przyjemnością informujemy, że Avon Polska został jednym z laureatów dziewiątej edycji konkursu „Liderzy Filantropii” organizowanego przez Forum Darczyńców.

W konkursie wyróżniane są firmy, które przekazały na cele społeczne najwięcej środków i największy odsetek zysków oraz takie, które najefektywniej angażują pracowników i klientów w programy filantropijne.

Avon został nagrodzony w kategorii „program zaangażowania społecznego klientów” za program marketingu zaangażowania społecznego, w ramach którego przeznacza zysk ze sprzedaży na cele filantropijne – za akcję Gabinety z Różową Wstążką 2014 oraz wszystkie darowizny przekazane w 2014 roku w łącznej kwocie 245 000 złotych.

24 listopada odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W imieniu Avon nagrodę odebrała Dorota Bernat, Communication Manager z zespołu marketingu lokalnego.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 30 uczetników. Wśród laureatów znalazły się takie firmy jak KGHM Polska Miedź, Vive Textile Recycling, PKO Bank Polski i PGE Polska Grupa Energetyczna.

Patronem honorowym konkursu jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, patronami Konfederacja Lewiatan i Pracodawcy RP, a weryfikatorem zgłoszeń konkursowych PwC.

avon_lider_filantropii_2015_dyplom.zaangazowanie_klientow<