AVON WALK. Każdy krok ma znaczenie – zbieraj kroki w ramach rywalizacji w Endomondo

27.04.2016


Przez 18. edycji maszerowaliśmy w Marszu Różowej Wstążki. W tym roku także będziemy maszerować w słusznej sprawie – przez cały miesiąc, w dowolnym miejscu i czasie. Już 1 maja zapraszamy do korzystania z dedykowanej rywalizacji w aplikacji Endomondo: „AVON WALK. Każdy krok ma znaczenie”.

Dołącz do rywalizacji Avon Walk w aplikacji Endomondo i razem z nami zbieraj kilometry!

Codziennie stawiasz tysiące kroków, teraz możesz zamienić je na realną pomoc. Celem rywalizacji jest zebranie miliarda kroków, które pod koniec akcji zostaną przeliczone na dofinansowanie badań USG piersi podczas październikowej akcji Gabinety z Różową Wstążką.POST gotowy

Aby włączyć się do akcji wystarczy korzystać z bezpłatnej aplikacji Endomondo Sports Tracker i w menu Rywalizacje zaznaczyć pozycję „AVON WALK. Każdy krok ma znaczenie”. Kroki można zbierać od 1 do 31 maja br., w ramach aktywności takich jak: bieganie, chodzenie, nordic walking, wędrowanie czy bieg na orientację. Osiągnięte w ramach aplikacji wyniki będą aktualizowane na bieżąco na stronie rywalizacji.

W akcji mogą wziąć udział osoby posiadające smartfony z modułem GPS i obsługiwane przez system Android, iOS, Windows Phone lub Symbian. Aplikacja będzie działała prawidłowo jeśli podczas korzystania z niej włączymy odbiornik GPS w telefonie.

Podsumowanie akcji zbierania kroków „AVON WALK. Każdy krok ma znaczenie” odbędzie się podczas Dnia Różowej Wstążki, 11 czerwca br. na Bulwarach Wiślanych Jana Karskiego w Warszawie.

Regulamin Rywalizacji Avon Walk. Każdy krok ma znaczenie.